צילום הריון אומנותי בהתאמה אישית

קחי לך פסק זמן קטן במרוץ החיים, ובואי ל”טופ סטודיו” לתעד בתמונות אומנותיות את יופייך ואושרך בזמן יצירת החיים החדשים שבתוכך.שמי אילנה ויינשטיין, מנהלת סטודיו לצילום “טופ פוטו”, צלמת הריון בעלת שנים רבות של ניסיון בתחום צילום הריון אומנותי. בסטודיו שלי תקבלי האווירה המקצועית והמרחב על הסט לצילום אומנותי בהתאמה לאישיותך, לאפשר לך ליהנות מהחוויה המרגשת של צילום הריון והפקת תמונות מהממות שתישארנה לך כמזכרת מדהימה לכל חייך.

את מוזמנת לסטודיו לצילום להפקת צילום הריון נעים, נינוח ומקצועי בהתאמה אישית – יחד ניצור אווירה אינטימית, רגועה, שתעניק תחושת ביטחון. בסופו של התהליך תקבלי מזכרת מרהיבה שמתעדת אותך בהיריון בצורה הכי אסתטית וטבעית שיש. מומלץ גם להגיע ביחד עם בן הזוג שלך לצורך צילומים משותפים.

באיזה שבוע מומלץ לבצע צילומי הריון?

סט צילום הריון מומלץ לבצע החל משבוע 32, כשהבטן מספיק בולטת, אבל אפשר גם לתעד כמה שלבים לאורך חודשי ההיריון. מועד הצילומים ניקבע בהתאם להרגשתך האישית, בכל מקרה את חופשייה להתקשר איתי ולהתייעץ ולבקר בסטודיו ולהתרשם. במהלך הצילומים ניתן להשתמש באקססוריז המושקעים של הסטודיו ובבגדים האישיים שלך.

טופ פוטו סטודיו לצעלום נמצא בתל מונד שבשרון, באווירה כפרית רגועה, 10 דקות מצפון לצומת רעננה – כפר סבא, ויש גם שפע של חניה צמודה. יש אפשרות לערוך את סט הצילומים בחיק הטבע או בסביבתך הטבעית. צלמת הריון יכולה להגיע לביתך עם כל ציוד הצילום, אקססוריז ותאורה בהתאם להעדפתך.

ניתן לקבל תמונות במגוון סגונות שונים: סגנון צבעוני, שחור לבן, חום-לבן (ספיה).